• choinki reklamowe, upominki świąteczne biznesowe

W naszej ofercie znajdziesz choinki w różnych opcjach:

Nasza choinka jest

ŻYWA

ręcznie uformowana z gałązek jodły szlachetnej, jej naturalny zapach roznosi się przez wiele miesięcy

TRWAŁA

nie zgubi igieł, powoli się zasusza i staje odrobinę „szpakowata”

EKOLOGICZNA

powstała z gałązek uciętych z drzewka, które nadal rośnie

NATURALNA

drzewka zdobimy naturalnym suszem z roślin i owoców, nadaje on choinkom wyjątkowy charakter

SPERSONALIZOWANA

standardowe kokardy możemy zastąpić atłasowymi kokardkami z pełnokolorowym nadrukiem, np. z logo firmy. Pozostałe ozdoby dobieramy w taki sposób, by były one spójne z kolorystyką firmową naszych klientów.

Cennik

Cennik w opracowaniu, prosimy o kontakt.


Nasze drzewka standardowo dostarczamy do klientów bez opakowań. Istnieje jednak możliwość wykonania opakowań do choinek. Robimy to w kooperacji z producentem kartonów. Możemy wykonać opakowania transportowe, jak i typowo ozdobne. Z gotowych opakowań ozdobnych posiadamy kilka własnych wykrojników z okienkiem, które ładnie eksponują produkt. Kalkulację opakowań też możemy przygotować pod konkretne zapytanie. Istnieje możliwość wykonania opakowań bez nadruku, jak również z indywidualnym nadrukiem (tu w zależności od ilości jest to zwykle sitodruk lub offset).

Nasze choineczki wykonane są z najszlachetniejszej odmiany jodły. Dzieki temu nie gubią igieł i pięknie się zasuszają, tracąc jedynie kolor. U jednego z naszych klientów choineczka stoi w biurze już czwarty rok.

Koszty transportu są przedstawiane indywidualnie na podstawie złożonego zamówienia. Standardowo transportujemy choinki w tzw. paletoboxach, na które w zależności od wielkości drzewek możemy umieścić różne ilości. Raczej nie transportujemy choinek w indywidualnych opakowaniach, gdyż jest to nieopłacalne. Szacunkowe koszty możemy oczywiście podać już teraz, ale z doświadczenia wiemy, że najkorzystniej dla klientów wychodzi transport naszymi samochodami. W sezonie każdego dnia odjeżdża od nas kilka transportów ciężarowych na Polskę i za granicę. Zapewne zatem będziemy mogli koszty transportu łączyć i dzielić na kilku klientów.

Jeśli chodzi o termin realizacji, to najbardziej ogranicza nas czas wiązania kokardek, gdyż jest to "najwęższe gardło" w procesie produkcyjnym, zwłaszcza w sezonie, kiedy zdobimy choinki. Zamówienia złożone przed sezonem, do których zrealizowania możemy przygotować niezbędne kokardki, wykonujemy praktycznie w 2-3 dni. W sezonie stroimy 2-4 tysięcy choinek dziennie (ilość uzależniona od wielkości drzewek). Mając więc przygotowane wcześniej ozdoby indywidualne, nie ma najmniejszego problemu, aby dostarczyć zamówienie na konkretną datę.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu

Ciężko jest dziś znaleźć na rynku upominek który zachwyci klienta. Zwłaszcza taki, który gwarantuje, że zostanie wyeksponowany przez cały okres świąteczny.


Nasze biuro

  • Agencja Reklamowa PromoDesign
  • Słupsk, ul. Tuwima 23

  • tel.: +48 59 846 91 13
  • mob.: +48 88 77 44 166 lub 88 77 44 177
  • e-mail: biuro@choinki-reklamowe.pl